Gå til indhold

HeaderLink til Region Syddanmarks hjemmesideLink til forsiden af Psykinfo

Velkommen til PsykInfopilVeje til videnpilEN AF OS-ambassadørerpilVoksen-ambassadører 28 år og opefter

Voksen-ambassadører 28 år og opefter

Det er op til den enkelte ambassadør, hvilke oplysninger, der skal fremgå af listen.

Aksel Christiansen
Tlf. +45 30 43 57 58

Anika Hoffmann

Anika ambassadør

Tlf.: +45 22 77 95 29
E-mail: anika1986hoffmann@gmail.com

Bendix Petersen

Bendix Petersen

Tlf. +45 50 35 18 99
E-mail: bendix@bptech.dk

Bethina Lønbæk Hostrup

Bethina ambassadør

Tlf. +45 50 70 24 40
E-mail: bettypingomax@gmail.com

Camilla Mortensen
Tlf. +45 50 56 63 85
E-mail: camillalouise90@hotmail.com

Charlotte Jensen

Charlotte ambassadør
E-mail: jensenlotte1982@gmail.com

Christina Hanrath
Tlf. +45 27 57 49 00
E-mail: hanrath@mail.dk

Claus H. Pedersen
E-mail: hybertz@gmail.com

Daniel Bauer
Tlf. +45 60 54 12 26
E-mail: db@ikkeudenevner.dk

Dorthe Randi Schmidt
EAO-ambassadør
E-mail: DortheRandi@hotmail.com

Elisabet Christensen

Elisabet ambassadør

Tlf. +45 31 60 18 07
E-mail: elisabethchristensen53@gmail.com

Frigg Aaby
E-mail: frk.aaby@gmail.com

Heidi Bundgaard

Heidi Marie Hansen
E-mail: frkheidi@hotmail.com

Helle Vinding Larsen
Tlf. +45 21 24 08 76

Henriette Heesch Hansen

Portræt
Tlf. +45 61 45 98 08
E-mail: henrietteheesch@outlook.dk

Jeanette Bøllingtoft

Jeanette

Tlf. +45 23 36 08 68

Jesper Mailand

Ambassadør  

Jørgen Jensen
Tlf. +45 40 94 70 99
E-mail: l@mbert.org  

Jørgen Jensen
Jørgen Jensen
Tlf. +45 40 31 85 77
E-mail: jensen2780@live.dk

Kirsten Tügel

Kirsten Tügel

E-mail: Kirsten.tugel@gmail.com

Kristina Storm

Kristina Storm ambassadør

Tlf. +45 27 59 92 58
E-mail: kialinneberg@gmail.com

Kristoffer Granløkke
E-mail: kbgran@hotmail.dk  

Lise Grønlund Andersen
E-mail: lisea@mail.com

Lykke Mortensen 
E-mail: weecan@live.dk

Maria Osmundsen
E-mail: fjendbo@hotmail.com

Maria-Lise Juhl

Portræt
Tlf. +45 27 28 65 65
E-mail: Marialisej@gmail.com
 
Mark Bradford
E-mail: mcb@hotmail.dk  
 
Michelle Buchholtz
Tlf.: +45 41 83 93 77
 
Mette Hartmann
Mette Hartmann
                            
E-mail: Mette-Hartmann@hotmail.com

Mette la Cour Nielsen
E-mail: mette.l.c.n@gmail.com  

Per Nielsen
EN AF OS-ambassadør 2014
Tlf. +45 29 60 83 99
E-mail: auti-nielsen@stofanet.dk

Peter Buch Olesen
Tlf. +45 25 69 33 50
E-mail: buchemand@hotmail.com

Pia Nielsen
E-mail: Pia_larsen80@hotmail.com

Rasmus Hvidberg Jørgensen 
Tlf. +45 21 62 31 03
E-mail: rasmushjor@gmail.com

Rikke Hjort Laursen

Portræt Rikke Laursen

E-mail: rhl@rikden.dk

Signe Grundtvig Larsen
E-mail: Signe.marie@hotmail.com

Signe Jensen 
E-mail: signe_jensen27@hotmail.com

Sonja Rasmussen
Tlf. + 45 26 19 05 20
E-mail: sonja.rasmussen@privat.dk  

Susan Ruglund Jakobsen

Portræt Susan Ansbjerg

Tlf. +45 30 86 41 50
E-mail: susan_ansbjerg@hotmail.com

Susan Kristensen

Susan Kristensen

E-mail: Susakri84@gmail.com

Tina Jensen          
Tlf.: + 45 22 97 10 22
E-mail: raadyrvej13@gmail.com

Thomas Abildgård
Tlf. +45 23 61 26 42
E-mail: abildgaard@aarslevnet.dk

Tommy Holmer Jensen
Tlf. +45 23 92 39 66
E-mail: t_hj@live.dk    

Tristan Aaby
Tlf. +45 61 41 84 23
E-mail: valgaut@gmail.com

Uni Sahlertz
Tlf. +45 29 91 90 83

Vanessa Killorn
E-mail:vanessa_killorn@hotmail.com

Vibeke B. Andersen
Tlf. +45 22 98 97 72
E-mail: Vibekeandersen188@gmail.com
 


Siden er sidst opdateret 29-11-2018

Psykiatrisk Informationscenter, Region Syddanmark | Lille Grundet Hulvej 7, bygning N, 7100 Vejle | tlf.: 99 44 45 46 | psykinfo@rsyd.dk