Gå til indhold

HeaderLink til Region Syddanmarks hjemmesideLink til forsiden af Psykinfo


Unge-ambassadører 18 - 27 år

Det er op til den enkelte ambassadør, hvilke oplysninger, der skal fremgå af listen.

Angelica Knudsen Hartung
Tlf. +45 25 73 09 09
E-mail: Angel_lica17@hotmail.com

Anne Sophie Will
E-mail: annasophiewill@live.com

Benjamin Seemann
EN AF OS-ambassadør 2014, ung

E-mail: benjaminseemann@gmail.com

Birgitte Dahl Skjødt
Tlf. + 45 28 57 56 15
E-mail: Play-dead@live.dk

Camilla Bering Würtz

Portræt
E-mail: camillawurtz@hotmail.com  

Camilla Kulavig
Tlf. + 45 53 37 19 26
E-mail: camillakulavig@hotmail.com

Chalotte Nielsen
Tlf. + 45 42 71 16 61
E-mail: chalottebeck@hotmail.com   

Christoffer Stokholm Garde
Tlf. +45 41 23 84 10
E-mail: christoffergarde@live.dk

Julie Eifelt Bjørling
Tlf. +45 40 35 86 49

Kaja Andersen
E-mail: ka.ambassa@gmail.com

Kamilla K. L. Starup

Karin Brink Thimm
E-mail: Thimm92@hotmail.com

Kerstine Mouritsen
Tlf. +45 53 69 98 22
E-mail: Kerstine_mouritsen@hotmail.com

Kirsten Traberg Andersen
EN AF OS-ambassadør 2014, ung
Tlf. +45 31 50 09 17 
E-mail: Kirstentraberg@gmail.com

Kristina Toft Schrøder
E-mail: kristina-schroder@hotmail.com

Laura Grunske Schmidt
Tlf. +45 20 84 03 39
E-mail: lauraschmidt@live.dk

Line Pharao Stein
E-mail: line.stein@hotmail.com

Line Sofie Solgaard 
Tlf. +45 61 68 81 00 
E-mail: line@solgaard.eu

Linnea Bonde Nissen 
E-mail: linnea-bn-91@hotmail.com

Louise Kiri Bendix Jensen
E-mail: louisekiri@live.dk 

Lærke Juhl-Petersen
E-mail: laerken98@hotmail.com

Mikala Mai Forsström
Tlf. +45 23 27 30 62
E-mail: mikalamai@gmail.com

Nicolai Hannemann Jespersen
Tlf. +45 21 96 88 96
E-mail: nicolaijespersen98@gmail.com

Ole Nielsen
E-mail: o.nielsen0708@gmail.com

Rikke Djurhuus Rasmussen

Portræt

E-mail: rikke-djurhuus@hotmail.com

Rosemarie Bjørgmose Vejgaard
Tlf. +45 28 57 23 81
E-mail: bjorgmose@gmail.com

Signe Lundsgaard
E-mail: signe@bakkebo.eu

Sofie Lykke Ring
E-mail: Sofie-ring@hotmail.com  

Stephanie Paulsen

Susan Ansbjerg Enevoldsen

Portræt Susan Ansbjerg
Tlf. +45 30 86 41 50
E-mail: susan_ansbjerg@hotmail.com

Tanja Bruun
E-mail: bruun_13@hotmail.com   
 
Tim Wulff
Tlf. +45 42 77 22 70
E-mail: timaage@live.dk
 

Tina Pedersen
En AF OS-ambassadør 2014, ung
Tlf. +45 61 30 22 59
E-mail: tinapedersen0101@hotmail.com

Tine Jul Fredegod
EN AF OS-ambassadør 2014, ung
E-mail: tine-jul@live.dk

Theis Sommer Christoffersen
Tlf. +45 51 29 06 72
E-mail: tsc.sommer@gmail.com
 


Siden er sidst opdateret 6-9-2018

Psykiatrisk Informationscenter, Region Syddanmark | Lille Grundet Hulvej 7, bygning N, 7100 Vejle | tlf.: 99 44 45 46 | psykinfo@rsyd.dk